Supa One™

Jedno-skrutkové univerzálne priame spojky a prírubové adaptéry

Univerzálne priame spojky a prírubové adaptéry Supa One™ sa inštalujú veľmi jednoducho, na každom konci spojky stačí utiahnuť len jednu skrutku a je možné použiť štandardné elektrické náradie.

Vitajte v AVK

Ventily a hydranty AVK sú súčasťou dôležitých infraštruktúr. Vyrábame ventily a príslušenstvo schválené na distribúciu pitnej vody a inteligentné vodárenské riešenia na digitálne monitorovanie vodovodnej siete. Náš široký sortiment zahŕňa aj výrobky na zavlažovanie, ktoré zabezpečujú efektívne využívanie vody v poľnohospodárstve, ako aj ventily, ktoré odolávajú aj tým najnáročnejším podmienkam pre všetky stupne čistenia odpadových vôd. Ventily AVK, ktoré nielenže spĺňajú, ale aj prekračujú najvyššie bezpečnostné normy, sa používajú na distribúciu zemného plynu určeného na vykurovanie a výrobu elektriny a dodávaním ventilov pre aplikácie bioplynu sa podieľame na prechode na zelenú energiu. Naše hydranty sa používajú na vonkajšie protipožiarne systémy v priemyselných oblastiach a hasiči na hasenie požiarov v našich obciach. Naše vysokokvalitné ventily, hydranty a príslušenstvo majú význam a z dlhodobého hľadiska ponúkajú našim zákazníkom nákladovo najefektívnejšie riešenie.

AVK International A/S je súčasťou skupiny AVK Group, rodinnej dánskej spoločnosti, ktorá zamestnáva +4 800 ľudí po celom svete. Spoločnosť AVK International vyrába vybrané ventily a príslušenstvo a pridaním ďalších typov výrobkov z ostatných závodov AVK sme schopní ponúknuť veľmi široký sortiment vysokokvalitných výrobkov na trhoch v našom geografickom regióne, ktorý zahŕňa kontinentálnu Európu, krajiny strednej Ázie a Kaukazu a severnú Afriku.

AVK INTERNATIONAL A/S V SKOVBY, DÁNSKO

RÝCHLA DORUČOVACIA SLUŽBA S NAŠÍM DISTRIBUČNÝM CENTROM S 13 000 M2

230

AVK International A/S zamestnáva približne 230 ľudí

4

3 továrne a distribučné centrum v Galten, DK

+50

Dodávame do 50 krajín

Viac informácií

Interaktívny svet AVK

Väčšina našich výrobkov je ukrytá pod zemou, takže ich často nevidíte. V našom interaktívnom svete AVK sa môžete dozvedieť viac o našich produktoch a pozrieť si, kde sa zvyčajne používajú.

Stiahnuť

Bioplyn

Získajte prehľad o našich ventiloch pre všetky fázy procesu výroby bioplynu a nájdite vybrané prípadové štúdie.

STIAHNUŤ

Správa AVK o udržateľnosti 2022/2023

ANIMÁCIA

Prehliadka výroby

Zoznámte sa s AVK International pomocou nášho videa s prehliadkou výroby, ktoré ukazuje náš prístup k stále vysokej kvalite.