O spoločnosti AVK International A/S

Spoločnosť AVK je celosvetovo známa vďaka vysokokvalitným ventilom a hydrantom. Prispievame k udržateľným riešeniam globálnych výziev v oblasti zásobovania čistou pitnou vodou, znižovania strát vody, zberu a čistenia odpadových vôd, distribúcie plynu a bioplynu, efektívneho zavlažovania a protipožiarnej ochrany.

Spoločnosť AVK International A/S ponúka rozsiahly sortiment výrobkov na trhoch v našom geografickom regióne, ktorý zahŕňa kontinentálnu Európu, krajiny strednej Ázie a Kaukazu a severnú Afriku. Špecializujeme sa na výrobu posúvačov, dvojitých excentrických klapiek, guľových spätných klapiek, servisných pripojovacích ventilov, spojok Supa Maxi™, zemných súprav a vybraných typov hydrantov a príslušenstva. Používame gumové zmesi s nekompromisnými štandardmi dokonalosti z vlastnej gumárenskej továrne AVK GUMMI A/S, pretože je veľmi dôležité, aby gumové komponenty vo vnútri ventilov a hydrantov boli najvyššej kvality, aby bola zabezpečená bezproblémová prevádzka. Do nášho sortimentu patria ďalšie produkty z viac ako 20 ďalších tovární AVK v Európe, ako aj z tovární AVK po celom svete, čo nám umožňuje ponúkať veľmi široký výber vysoko kvalitných ventilov, hydrantov a príslušenstva.

Na základe princípov LEAN sme zefektívnili naše pracovné procesy a tok tovaru tak, aby sme zabezpečili čo najrýchlejšiu dodaciu dobu. V našom sklade s rozlohou 13 000 m2 skladujeme široký sortiment AVK a náš systém skladového hospodárstva nám umožňuje optimalizovať naše zásoby a manipuláciu. To nám umožňuje ponúkať kvalitné logistické služby.

Sme certifikovaní podľa normy ISO 9001 pre manažérstvo kvality, ako aj podľa normy ISO 29001, ktorá je špecifická pre ropný a plynárenský priemysel. Okrem toho sme certifikovaní podľa normy ISO 14001 pre environmentálny manažment, normy ISO 50001 pre energetický manažment a normy ISO 45001 pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci.

Našim zákazníkom poskytujú služby miestny predajcovia vo vlastných predajných spoločnostiach AVK alebo naši starostlivo vybraní distribútori, ktorí sa zaoberajú potrebami svojich zákazníkov. Sme preto schopní ponúknuť riešenia šité na mieru, ktoré zodpovedajú lokálnym špecifikáciám.

Spoločnosť AVK International A/S zamestnáva približne 230 ľudí na štyroch pracoviskách v Galtene v Dánsku a v niekoľkých krajinách nášho regiónu máme miestnych obchodných zástupcov. V roku 2022/2023 sme dosiahli obrat 739 miliónov DKK.

Video

Prehliadka výroby

Zoznámte sa s AVK International pomocou nášho videa s prehliadkou výroby, ktoré ukazuje náš prístup k stále vysokej kvalite.